Kvalitné samostatné ubytovanie

Chata U JANY

 

 

Chata u Jany* je príjemne zariadená a veľmi dobre vybavená chata vo svojej kategórii, situovaná na začiatku podtatranskej obce Ždiar za rodinným domom majiteľky, v ktorom taktiež poskytujeme ubytovanie.


Je ideálna pre 4-6 osôb, 7. osoba na prístelke môže byť len dieťa. Chata sa prenajíma ako samostatný objekt, viď Cenník a zľavy.


Na prízemí sa nachádza kompletne zariadená kuchyňa ( chladnička s výparníkom, plynový sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar, hriankovač), obývačka v poľovníckom štýle s krbovou pieckou, s rozťahovacím gaučom, TV-SAT, DVD (filmy si treba doniesť), WiFi pripojenie,  kúpeľňa, WC, fén.
Na poschodí sú 2 dvojposteľové spálne s pevnou prístelkou (2x3), +1 rozťahovacie kreslo, kúpeľňa, WC. Vykurovanie chaty je plynové so samostatným termostatom, v prípade záujmu je možnosť v obývačke zapáliť krbovú piecku.
Pred chatkou je malá terasa so záhradným posedením, slnečníkom, prenosným grilom a kotlíkom na guláš. K dispozícii majú hostia mapy, brožúry turistického sprievodcu, detské knihy a drobné hračky.


U nás môžete grilovať aj v zime. V domčeku na grilovanie máte k dispozícii posedenie, murovaný gril, krbovú piecku a CD prehrávač. Jeho používanie je celoročné a bezplatné, použitie dreva neobmedzené. Ako bonus dostávajú hostia od nás 1 vrecko grilovacieho uhlia na pobyt.

 

Na Vašu návštevu sa teší Jana!

© 2011 Všetky práva vyhradené. www.najlacne.sk

Vytvorené službou Webnode