Kvalitné samostatné ubytovanie

Chata U JANY

 

 

Chata u Jany* ( rekreačný domček) je príjemne zariadená a veľmi dobre vybavená chata vo svojej kategórii, situovaná na začiatku podtatranskej obce Ždiar za rodinným domom majiteľky, v ktorom taktiež poskytujeme ubytovanie.


Je ideálna pre 1-6 osôb.  Chata sa prenajíma ako samostatný objekt, viď Cenník a zľavy.


Na prízemí sa nachádza kompletne zariadená kuchyňa ( chladnička s výparníkom, plynový sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, kávovar na prekvapkávanú kávu, hriankovač), obývačka v poľovníckom štýle s krbovou pieckou, s rozťahovacím gaučom, TV-SAT ( Skylink, cca 50 tv programov), DVD (filmy si treba doniesť), WiFi pripojenie, samostatná kúpeľňa so sprch. kútom, samostatné WC, fén, sušiak na prádlo
Na poschodí sú 2 dvojposteľové spálne s pevnou prístelkou (2 x3 ), +1 rozťahovacie kreslo,samostatná  kúpeľňa so sprch. kútom, samostatné WC. Vykurovanie chaty je plynové s termostatom ( hostia si teplotu nastavujú sami), v prípade záujmu je možnosť v obývačke zapáliť krbovú piecku.
Pred chatkou je malá terasa so záhradným posedením, slnečníkom, prenosným grilom a kotlíkom na guláš. K dispozícii majú hostia mapy, brožúry turistického sprievodcu, detské knihy a drobné hračky.

Do zariadenia je potrebné si priniesť prezúvky:-)


U nás môžete grilovať aj v zime. V domčeku na grilovanie máte k dispozícii posedenie, murovaný gril, krbovú piecku a CD prehrávač. Jeho používanie je celoročné, použitie dreva v primeranej miere:-). Ako bonus dostávajú hostia od nás 1 vrecko grilovacieho uhlia na pobyt ( min. 4 noci)

 

Na Vašu návštevu sa teší Jana!

© 2011 Všetky práva vyhradené. www.najlacne.sk

Vytvorené službou Webnode